خرید کنترل ولو سامسون از تهران

خرید کنترل ولو سامسون از تهران،سامسون (Samson) محصولات و سیستم‌هایی را برای کنترل انواع رسانه‌ها ارائه می‌دهد. این شرکت به طور خاص در مهندسی شیر کنترل یا کنترل ولو تخصص دارد.

همچنین به‌عنوان یک پیشرو برای بیش از 100 سال، پیشرفت‌های جدیدی را پیش می‌برد و نوآوری‌های زیادی را به بازار معرفی می‌کند.

سامسون تأثیر قابل توجهی بر تکامل شیرها از اجزای آنالوگ به شیرهای کنترل هوشمند داشته‌ است. اکنون به طور کامل بر روی موقعیت‌هایی که از طریق Industry 4.0 ارائه می‌شود، تمرکز می‌کند.

شیرهای SAMSON را می‌توان برای کارهای کنترلی خاص تنظیم کرد. در حقیقت طراحی مدولار شیرها این امکان را می‌دهد تا طیف گسترده‌ای از شیرها، مانند شیرهای کروی یا گلوب ولو،

خرید کنترل ولو سامسون از تهران

شیرهای زاویه‌ای، شیرهای سه‌طرفه را که معمولاً در اندازه‌های شیر، درجه‌بندی فشار و مواد، موجود هستند، با تریم‌های قابل تعویض، مهر و موم‌های دم‌ و یا بخش‌های عایق فراهم کرد.

مدل‌های ویژه برای کاربردهای برودتی و برای تهویه بخار، امکان دسترسی را کامل می‌کنند. بسیاری از مدل‌های شیر را می‌توان با یک اکچویتور پنوماتیک یا الکتریکی نصب کرد.

خرید کنترل ولو سامسون از تهران

برای تعیین قیمت کنترل ولو سامسون نیاز دارید تا ابتدا نیاز سنجی کنید یعنی پروژه و یا خطی که برای آن تقاضای خرید کنترل ولو را دارید مشخص کنید و پس از آن با توجه به الزامات خود و امکاناتی که این شیر کنترلی سامسون در اختیار شما قرار می دهند متناسب ترین آنها را انتخاب نمایید.

قیمت کنترل ولو سامسون

آنچه که در قیمت تعیین کننده است نوع محصول میزان فشار و دمای کاری جنس بدنه و.. آیتم ها هستند که بعد از اینکه مدل مورد نظرتان را انتخاب کردید حالا مدل و قیمت کنترل ولو سامسون مشخص شده و می توانید با کارشناسان فروش ما صحبت کنید و در روند تهیه ان محصول قرار بگیرید.

شیرهای کنترلی SAMSON

شیرهای کنترلی سری 240، 250، 280 و 290 شامل شیرهای گلوب پنیوماتیک و برقی، شیرهای سه طرفه و شیرهای زاویه می‌شوند.

محدوده کاربرد این شیرها، وظایف کنترلی را در مهندسی فرآیند و کاربردهای صنعتی و همچنین در مهندسی نیروگاه و تامین پوشش می‌دهد.

سیستم مدولار امکان تعمیر و نگهداری آسان را فراهم می‌کند. شیرهای کنترلی شامل یک شیر و (پنوماتیک، برقی، الکتروهیدرولیک یا دستی) اکچویتور می‌باشد.

برای اهداف کنترلی و نشانگر حرکت، لوازم جانبی شیر مانند پوزیشنرها، سوئیچ‌های محدود و شیرهای برقی، می‌توانند مستقیماً یا بر اساس IEC 60534-6 متصل شوند.

بدنه شیرها از چدن، آهن گرافیت کروی، فولاد چدنی، فولاد ضد زنگ ریختگی، فولاد مقاوم در برابر سرما، فولاد آهنگری یا فولاد ضد زنگ آهنگری و همچنین آلیاژهای خاص موجود است. تمام قسمت‌های شیر و محفظه اکچویتور پنوماتیک در نوع کاملاً مقاوم در برابر خوردگی از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

خرید کنترل ولو سامسون از تهران

ســــری 280

شیرهای مبدل بخار سری 280 برای کاهش فشار بخار و دمای بخار برای بهینه‌سازی عملیات بهره برداری و بازده حرارتی در کارخانه‌های فرآیندی، استفاده می‌شوند. به عنوان مثال، در پالایشگاه‌ها، مواد غذایی و آشامیدنی، صنایع خمیر و کاغذ.
شیرهای تبدیل بخار بر اساس شیرهای سری 250 با یک تقسیم کننده جریان ST 3 و یک اتصال خنک کننده آب اضافی نصب می‌شوند. شیرهای تبدیل بخار در اندازه‌های مختلف موجود هستند، از DN 50 تا 500 (NPS 2 تا 20)، برای درجه‌بندی فشار و برای دماهای حداکثر 500 درجه سانتیگراد (930 درجه فارنهایت).

ســـری 290

شیرهای کنترل سری 290 عمدتاً در صنایع پتروشیمی و مهندسی فرآیند به خاطر ویژگی‌های سازگار نگهداری‌شان، استفاده می‌شوند. جایگاه به شیرها بسته شده تا در تعمیر و نگهداری تسهیل ایجاد شود. شیرهای سری 290 فقط در مدل‌های ANSI موجود هستند.
بخش مهر و موم یا بخش عایق اجازه می‌دهد شیرها در محدوده دمایی بین -196 و +450 درجه سانتیگراد (325- و +842 درجه فارنهایت) بسته به ماده مورد استفاده، به کار گرفته شوند. تجهیزات اضافی شامل تقسیم‌کننده‌های جریان، روکش‌های گرمایشی می‌باشد.

ســری V2001

شیرهای سری V2001 به صورت شیرهای گلوب یا به صورت شیرهای سه طرفه در دسترس هستند. نسخه‌های استاندارد این شیرها برای دما مناسب هستند. از -10 تا +220 درجه سانتیگراد (14 تا 430 درجه فارنهایت) متغیر هستند.

شیرهای سری V2001 عمدتاً برای استفاده در مهندسی مکانیک و کارخانه طراحی شده‌اند. یک ویژگی خاص از شیرهای نوع 3531 و نوع 3535 کاربردشان در کاربردهای انتقال حرارت با استفاده از رسانه های آلی (به عنوان مثال روغن انتقال حرارت) است. شیرهای نوع 3321 و نوع 3323 برای مایعات، گازها و بخار تا 350 درجه سانتیگراد (660 درجه فارنهایت) مناسب هستند. نسخه استاندارد همچنین می‌تواند با تجهیزات اضافی مانند مهر و موم، بخش عایق و تقسیم کننده‌های جریان مجهز شود.

اجزاء کنترل ولو

ســری 3240
ویژگی‌های شیر برقی:

– درجه بندی فشار ANSI کلاس 125 تا 300
– دمای 320- درجه فارنهایت تا +800 درجه فارنهایت (196- درجه سانتیگراد تا +427 درجه سانتیگراد)

امکانات:

  •  طراحی جزء به جزء، ساخت ناهموار و سنگین، طیف وسیعی از مواد بدنه و وسایل جانبی
  •  کاپوت‌های جانبی قابل نصب مجدد و آب بندی فلزی
  •  پاسخ دینامیکی عالی و پایداری بالا
  • استاندارد نصب لوازم جانبی NAMUR (IEC 534-6).
  •  انتخاب کامل از اکچویتورها، پوزیشنر و تجهیزات جانبی

شیرهایی با کاربردهای خاص

این شیرها برای نیازهای خاص طراحی شده‌اند. چنین شیرهایی شامل شیرهای برودتی، فرآوری مواد غذایی، دیافراگمی و شیرهای میکرو-جریان می‌شوند

 

بیشتر بخوانید :  ” خرید بهترین نوع کنترل ولو از نمایندگی تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *